شرکت سیستم های پیشگام هوشمند ایرانیان پس از 22 سال فعالیت در حوزه فناوری و ارتباطات، به یکی از برترین شرکت های تولید و توسعه نرم افزار و سخت افزار در ایران تبدیل شده است. این شرکت در این چندین سال، با تمرکز بر تحقیق و توسعه، محصولاتی را با کیفیت بالا و با استفاده از فناوری های روز دنیا را ارایه داده است.

در این راستا، شرکت به تاسیس دو کارخانه پرداخته است. یکی از این کارخانه ها در منطقه اقتصادی پیام و دیگری در شهرک صنعتی شنزار قرار دارد که هر دو به تولید سخت افزار های الکترونیکی می پردازند. در منطقه اقتصادی پیام، شرکت به تولید گوشی های موبایل هوشمند و دکمه ای پرداخته و در شهرک صنعتی شنزار، شرکت به تولید مودم فورجی ال تی و دیگر دستگاه های الکترونیکی می پردازد.

در ادامه، شرکت سیستم های پیشگام هوشمند ایرانیان اعلام نموده که گوشی های هوشمند تحت برند ایلا را هم به زودی در بازار عرضه خواهد کرد. این گوشی ها با قابلیت های فوق‌العاده و با استفاده از تکنولوژی های بروز دنیا طراحی شده اند. با این کار، شرکت سعی دارد تا با ارایه محصولات با کیفیت بالا و به روز، نقش مهمی در توسعه صنعت فناوری و ارتباطات در ایران و جهان داشته باشد.